Hakkımızda

ÇİCEK Halı Yıkama uzun süreden bu yana siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. İstanbul genelinde geniş bir hizmet ağına sahip olan firmamız; bu alanda kullandığı son teknoloji makineler ve uzman kadrosuyla sizlere kaliteli bir hizmet ayrıcalığını yaşatmaktadır.

 
Uygun olmayan alt yapı, kullanılan temizlik malzemelerinin yanlış seçimi ve özen gösterilmemesi sonucu yıkatılan halı, kilim, battaniye, yorgan gibi eşyalar özelliğini kaybetmekte hatta kullanılamaz hale gelebilmektedir. Bu nedenle halı yıkama; başlı başına itina ve uzmanlık gerektiren bir iştir.
 
Bunların bilincinde olarak kurulduğumuz günden beri, güveni esas alarak çıktığımız bu yolda; sayısız müşteriye hizmet verdik. Günden güne kendimizi ve işimizi geliştirerek, son teknolojiyi de arkamıza alarak ve müşteri memnuniyetini önemseyerek halılarınızı itina ile yıkamaktayız.
 
İstanbul halı yıkama firmaları içinde Çicek halı yıkama firması olarak Koltuk yıkama, Yorgan yıkama, Yatak yıkama, Battaniye yıkama, Stor Perde yıkama ve Overlok hizmeti de sunmaktayız. Kumaş türüne ve leke cinsine göre etkili, zarar vermeyen organik temizleme ürünleri kullanıyoruz. Her biri alanında uzman ekibimizle, sunduğumuz tüm hizmetlerde; siz değerli müşterilerimizi memnun etme garantisi ile çalışmaktayız.
 
Saygılarımızla...