Anasayfa  >  S.S.S.
Sıkça sorulan sorular

Servis Hizmetiniz Var mı ?

 
Halılarınız evinizden teslim alıp sonrasında tekrardan teslim ederken ücretsiz servisimiz sizlere en iyi hizmeti sağlamaktadır.
 

Halı Yıkamayı Makine ile mi yapıyoruz?

 
Halı yıkama sistemimiz tamamen makine ile yapılmaktadır. Öncelikle özel makinemiz ile halılarınızın toz alma işlemi gerçekleştiriliyor. Sonrasında 8 fırçalı makinemiz ile halılarınız yıkanıyor ve sıkılma işlemi gerçekleştiriliyor. Son olarak özel kurutma makinemiz ile halılarınız kurutulup özel alanımızda belirli bir süre bekletilip havalandırıldıktan sonra paketlenerek tarafınız aranarak istemiş olduğunuz saatler içerisinde sizlere ücretsiz servisimiz ile teslim edilmektedir.
 

Kaç Yıllık Firmasınız?

 
5 yıldır halı yıkama konusunda hizmet vermekteyiz. Bir çok problemli halı ile uğraştığımız için karşımıza çıkacak bir çok sorunu olağan bir şekilde çöze bilmekteyiz.
 

Halı Yıkamada Garanti Veriyor musunuz?

 
Bayrampaşa halı yıkama firması olarak vermiş olduğumuz hizmette garanti vermekteyiz. Müşteri memnuniyetinin ticari kardan çok daha önemli olduğunu kabul gören bir firma olarak sizlerin memnuniyeti konusunda hassasiyetimiz çok fazladır.